Contact

BIKAS

Ondernemingsnummer : 476 058 875

Contactgegevens:

Maatschappelijke zetel:
Sylvain Dupuislaan 256
1070 Brussel/Bruxelles

Administratieve zetel:
Van Dornestraat 144
2100 Deurne

Algemeen emailadres: info@bikas.be

Voorzitster:
Betty Moureaux
0479555678
info@bikas.be of betty@bikas.be

Secretaris: Peter David: peter@bikas.be
Penningmeester: Daniel Hendrix: daniel@bikas.be
Ondervoorzitter Vlaanderen: Karel Arets: karel@bikas.be
Ondervoorzitter Wallonië: Claude Van Collie: claude@bikas.be
Eindredactrice: Irene Van Driessche: irene@bikas.be
Webmaster: Omer D’Hondt: omer@bikas.be

Secretariaat:
Mariette Ballegeer
Van Dornestraat 144
2100 Deurne
Tel: 03/3241326

Heb je vragen – opmerkingen – ideeën – info – een adreswijziging: laat het ons weten!

Abonneer je hier gratis op onze nieuwsbrief.

Je ontvangt dan driemaandelijks ons digitaal tijdschrift gemaakt door Nepalliefhebbers.
Zo blijf je op de hoogte van wat er in Nepal gebeurt, hoe het met onze projecten verloopt, waar uw steun terecht komt en welke activiteiten er geweest zijn of komen.

Bij jaarlijkse steun vanaf 15€ krijgt je automatisch de papieren, zwart-wit versie van ons tijdschrift aan huis gestuurd. Indien je geen papieren versie wenst, gelieve dit dan door te geven.